تعمیرات تخصصی گلدستار

تعمیرات تخصصی گلدستار

تعمیرات تخصصی گلدستار

شما متقاضیان محترم می توانید جهت انواع تعمیرات تخصصی گلدستار ، در ۲۴ ساعت شبانه روز با مجموعه پارسین سرویس تماس حاصل نمایید . برخی خدمات پر تقاضای ما شامل : تعمیر یخچال گلدستار ، تعمیر ماشین ظرفشویی گلدستار ، تعمیر ماشین لباسشویی گلدستار ، تعمیر ماکروفر و… می باشند .

از ویژگی های بارز گروه پارسین سرویس گارانتی قطعات تعویض شده و مشاوره رایگان از راه دور است. در روش کاری این مجموعه ، در کوتاه ترین زمان تکنسین و کارشناس مربوطه به منزل شما مراجعه کرد و اقدامات لازم انجام پذیرد.

 

گلدستار

گلدستار یکی دیگر از شرکت های الکترونیکی کره‌ای بود که در سال ۱۹۵۸ تاسیس شد و در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۱۹۵۹ با تولید اولین رادیو پیام‌آور آغاز صنعت الکترونیک، در کره جنوبی بر سر زبان ها افتاد . این کمپانی در اوخر دهه هشتاد به اوج رشد و سودآوری خود رسید و سودی بالغ بر ۲ میلیارد دلار، کسب نمود .

در دهه نود موفقیت‌های این شرکت با سرعت زیادی رو به افول گذاشت ولی سرانجام با یاری و کمک میلیونرهای آمریکایی و انگلیسی  از ورشکستگی نجات پیدا کرد .

این کمپانی بزرگ در سال ۱۹۹۵ ، پس از ادغام با شرکت گلدات از گلدستار، به شرکت ال جی تغییر نام داد و موفقیت های چشم گیر و بسیار زیادی را کسب کرد .

 

** عیب یابی صحیح رکن اصلی در آغاز تعمیرات می باشد. با یک عیب یابی صحیح روند تعمیرات به درستی طی شده و

در نهایت تعمیراتی درست و بدون بازگشت خواهیم داشت . تکنسین های ما در این واحد با صرف کمترین وقت مشکل را برطرف می نمایند.