تعمیرات تخصصی سامسونگ

تعمیرات تخصصی سامسونگ

تعمیرات تخصصی سامسونگ | تعمیر یخچال سامسونگ | تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ| تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی سامسونگ

شما متقاضیان محترم می توانید جهت انواع تعمیرات تخصصی سامسونگ ، در ۲۴ ساعت شبانه روز با مجموعه پارسین سرویس تماس حاصل نمایید . برخی خدمات پر تقاضای ما شامل : تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ماکروفر و… می باشند .

از ویژگی های بارز گروه پارسین سرویس گارانتی قطعات تعویض شده و مشاوره رایگان از راه دور است. در روش کاری این مجموعه ، در کوتاه ترین زمان تکنسین و کارشناس مربوطه به منزل شما مراجعه کرد و اقدامات لازم انجام پذیرد.

 

سامسونگ

سامسونگ یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی است که دفتر مرکزی آن در سئول قرار دارد . یک کمپانی چندملیتی می باشد و از تعداد زیادی شرکت تابعه و زیرمجموعه تشکیل شده‌است.

این کمپانی سرشناس در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول بعنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس گردید .  در طول ۳ دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا، نساجی، ارائه خدمات بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی فعالیت داشت . در اواخر دهه ۱۹۶۰ فعالیت خود را در زمینه الکترونیک آغاز کرد و در اواسط دهه ۱۹۷۰در صنعت کشتی‌سازی ورود پیدا کرد .

بعد از درگذشت لی بیونگ-چول در سال ۱۹۸۷ این شرکت به چهار گروه مستقل تقسیم شد: گروه سامسونگ، گروه شینسگائه، گروه سی‌جی و گروه هانسول . در دهه ۱۹۹۰ بود که سامسونگ موفق شد فعالیت‌های خود را جهانی کند و به شهرت امروزی برسد. تمرکز اصلی آن روی صنایع الکترونیک ، گوشی و نیم‌رساناها می باشد .

این کمپانی طیف وسیعی از لوازم خانگی را در بر می گیرد که به برخی از آنها اشاره می کنیم :

یخچال ساید بای ساید
ماشین لباسشویی
ماشین ظرفشویی
اجاق گاز
مایکروویو
کولر گازی
جارو برقی
و…

** عیب یابی صحیح رکن اصلی در آغاز تعمیرات می باشد. با یک عیب یابی صحیح روند تعمیرات به درستی طی شده و

در نهایت تعمیراتی درست و بدون بازگشت خواهیم داشت . تکنسین های ما در این واحد با صرف کمترین وقت مشکل را برطرف می نمایند.