تعمیرات تخصصی بلومبرگ

تعمیرات تخصصی بلومبرگ

تعمیرات تخصصی بلومبرگ | تعمیر یخچال بلومبرگ | تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ | تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ

تعمیرات تخصصی بلومبرگ

شما متقاضیان محترم می توانید جهت انواع تعمیرات تخصصی بلومبرگ ، در ۲۴ ساعت شبانه روز با مجموعه پارسین سرویس تماس حاصل نمایید . برخی خدمات پر تقاضای ما شامل : تعمیر یخچال بلومبرگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ ، تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ ، تعمیر ماکروفر و… می باشند .

از ویژگی های بارز گروه پارسین سرویس گارانتی قطعات تعویض شده و مشاوره رایگان از راه دور است. در روش کاری این مجموعه ، در کوتاه ترین زمان تکنسین و کارشناس مربوطه به منزل شما مراجعه کرد و اقدامات لازم انجام پذیرد.

بلومبرگ

آغاز بکار این کمپانی بزرگ در زمینه صنعت متالوژی بود.

این شرکت به تدریج کسب ‎و کار متالوژی را ترک کرد .

در سال ۱۹۳۵ یک به یک کانال توزیع برای لوازم خانگی تبدیل شد.

پس ازآن در سال ۱۹۴۹ و در یک تصمیم رویایی خط تولید خود را راه اندازی کرد.
همه محصولات آن در آلمان دارای استاندارد ROHS می باشند.

داشتن این استاندارد نشان دهنده آن است که محصولات تا 95% قابل بازیافت هستند.

استاندارد ROHS محدودیت استفاده از برخی مواد خطرناک مثل : سرب، جیوه، کادیوم ، اتر و … که باعث مقاومت در برابر آتش می‎شوند را بوجود می آورد.

 

***در صورتی که برای رفع نواقص و ایرادات احتمالی یخچال ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی برند بلومبرگ به کمک نیاز دارید ،
به تیم تعمیرکاران حرفه ای و کارشناسان مجرب ما مراجعه کنید .تکنسین های ما در این واحد با صرف کمترین وقت مشکل را برطرف می نمایند.برای مطالعه مطالب بیشتر و رفع احتمالی مشکلات اولیه توسط خودتان به بخش های :تعمیر یخچال بلومبرگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ و تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ مراجعه نمایید.برای دسترسی آسان به مطالب فوق می توانید بر روی هر مورد کلیک نمایید.در صورتی که سوالاتی غیر از موارد عنوان شده وجود داردبا متخصصان و تکنسین های پارسین سرویس تماس حاصل نمایید.