تعمیرات تخصصی آدمیرال

تعمیرات تخصصی آدمیرال

تعمیرات تخصصی آدمیرال | تعمیر یخچال آدمیرال | تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال | | تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال |تعمیر لوازم خانگی

تعمیرات تخصصی آدمیرال

شما متقاضیان محترم می توانید جهت انواع تعمیرات تخصصی آدمیرال ، در ۲۴ ساعت شبانه روز با مجموعه پارسین سرویس تماس حاصل نمایید . برخی خدمات پر تقاضای ما شامل : تعمیر یخچال آدمیرال ، تعمیر ماشین ظرفشویی آدمیرال ، تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال ، تعمیر ماکروفر و… می باشند .

از ویژگی های بارز گروه پارسین سرویس گارانتی قطعات تعویض شده و مشاوره رایگان از راه دور است. در روش کاری این مجموعه ، در کوتاه ترین زمان تکنسین و کارشناس مربوطه به منزل شما مراجعه کرد و اقدامات لازم انجام پذیرد.

 

آدمیرال

آدمیرال کارخانه تولید لوازم خانگی آمریکایی با سابقه ای درخشان از محصولات با کیفیت نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشور های دنیا داری طرفداران بسیاری می باشد.

نمایندگی آدمیرال را در حال حاضر شرکت ویرپول به عنوان یک تولید کننده لوازم خانگی امریکایی دیگر اداره می کند .

شرکت آدمیرال که در ابتدا موفقیت های زیادی در تولید تجهیزات رسانه ای مانند تلویزیون به دست آورده بود کم کم و در اوایل دهه 1950 شروع به تولید محصولات و لوازم خانگی نمود.

این کمپانی تولید اولین لوازم خانگی خود را با برند یخچال فریزر آدمیرال شروع کرد.

آدمیران از همان ابتدا معیار تولید محصولات خود را رضایت مشتریان قرار داد و همراه با تکریم مشتریان خود در راستای بهبود وضعیت محصولات خود بر آمد تا جایی که با همکاری چندین شرکت اروپایی و آسیایی لوازم خانگی آدمیرال به عنوان برند اول امریکا و صادر کننده اول به اروپا و آسیا در دوره ای ار فعالیت خود انتخاب شد.

این کمپانی طیف وسیعی از لوازم خانگی را در بر می گیرد که به برخی از آنها اشاره می کنیم :

یخچال ساید بای ساید
ماشین لباسشویی
ماشین ظرفشویی
اجاق گاز
مایکروویو
کولر گازی
جارو برقی
و…

** عیب یابی صحیح رکن اصلی در آغاز تعمیرات می باشد. با یک عیب یابی صحیح روند تعمیرات به درستی طی شده و

در نهایت تعمیراتی درست و بدون بازگشت خواهیم داشت . تکنسین های ما در این واحد با صرف کمترین وقت مشکل را برطرف می نمایند.